info@borowikowezacisze.pl 692 860 754, 600 293 685

Noclegi Pieniny

Borowikowe Zacisze

Noclegi w Pieninach

Polska to kraj, w którym coś dla siebie znajdą nie tylko wielbiciele szumu morskich fal, ale też miłośnicy górskiej wspinaczki – takie urozmaicenie sprawia, że piękno polskich zakątków jest doceniane przez turystów z całej Europy. Jedno z polskich pasm górskich, które zadowolą zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, to Pieniny. Ten region przyciąga co roku ogromną liczbę osób, a niezwykłe krajobrazy i wyjątkowy mikroklimat niezmiennie zachwycają każdego, kto wybiera to miejsce na swój wakacyjny kierunek. Malowniczy region, jakim są Pieniny jest wprost idealny dla ludzi kochających kontakt z przyrodą, szukających ciszy i spokoju, a także ceniących możliwość skorzystania z noclegów w niewygórowanej cenie.

Borowikowe Zacisze to domki do wynajęcia w górach, dzięki którym noclegi w Pieninach będą dla Państwa niezapomnianym przeżyciem! Korzystne położenie, góry tuż za oknem, kompleksowe wyposażenie wnętrz – wybierz Borowikowe Zacisze i wypocznij, jak nigdy dotąd.

Komfortowe domki do wynajęcia w górach

Głównym atutem Borowikowego Zacisza jest lokalizacja – bliskość szlaków turystycznych sprawia, że fani pieszych wędrówek mogą wybrać się w trasę nie tracąc cennego czasu na uciążliwe dojazdy. Noclegi w Pieninach z  widokami za oknem na jezioro oraz Trzy Korony to niewątpliwie sama przyjemność! Domki do wynajęcia w górach zainteresują nie tylko osoby wybierające się na letni wyjazd, ale też amatorów narciarstwa – wiele tras narciarskich w Pieninach i profesjonalna baza wyciągów umożliwiają oddanie się białemu szaleństwu i pełne wykorzystanie doskonałych zimowych warunków.

Noclegi na każdą kieszeń

Gościom, którzy zdecydują się na zarezerwowanie noclegów w Borowikowym Zaciszu zapewniamy profesjonalną obsługę, konkurencyjne ceny noclegów i indywidualnie dobraną ofertę dla każdego. Wygodne i niedrogie noclegi w Pieninach pozwolą w pełni cieszyć się momentami spędzonymi na szlaku, trasach rowerowych lub nad jeziorem – zapewnij sobie i swojej rodzinie niezapomniany urlop w górach i odwiedź ten piękny zakątek Polski.